SAECO AULIKA TOP HSC RI


Seria Professional

          Automatyczny ekspres do kawy

Model: TOP HSC RI

Aulika Top HSC RI to ekspres przeznaczony do średnich i dużych biur oraz w lokalach gastronomicznych. Niewątpliwymi zaletami urządzenia są duże zbiorniki na wodę, kawę i fusy. Dzięki tak dużym zbiornikom ekspres nie wymaga tak dużej uwagi. Równie istotną sprawą jest przygotowywanie kaw mlecznych w pełni automatycznie (nie trzeba przestawiać filiżanki pod osobną wylewkę w celu spienienia mleka).

 

Kluczową zaletą ekspresu jest menu w języku polskim, które pomaga w obsłudze urządzenia, wystarczy nacisnąć jeden przycisk by rozkoszować się kawą Cappuccino czy Latte.

 

Dodatkowym atutem jest możliwość podłączenia ekspresu do bieżącej wody.


Specyfikacja:

- zbiornik kawy ziarnistej: 1 kg.

- zbiornik na wodę: 4 l

- pojemnik zbiornika na fusy: 40

- High Speed Cappuccino

- możliwość przygotowania 2 napojów równocześnie

- One Touch Cappuccino

- możliwość zainstalowania cappuccinatore po lewej lub prawej stronie

- tacka ociekowa o pojemności 1 l

- podwójna pompa, podwójny bojler

- zintegrowane cappuccinatore

- podświetlane przyciski

- możliwość podłączenia do wody

- możliwość podłączenia żetoniary

 

Parametry techniczne:

- wymiary (w x h x d) 334 x 574 x 452mm- waga 23 kg

- kolor czarny, szary

- zasilanie 220-240 V/50-60 Hz

- pobór mocy 1400 W

- graficzny wyświetlacz

Regulowana długość parzenia, intensywność, temperatura i moc kawy

Ekspres Saeco umożliwia łatwy wybór odpowiedniej długości parzenia, intensywności, temperatury i mocy kawy. Twoje ustawienia są zapamiętywane, dzięki czemu wystarczy dotknięcie przycisku, by można było cieszyć się ulubioną kawą.

Ergonomiczna obsługa na co dzień

Saeco to synonim wygody. Dowodem na to jest łatwe uzupełnianie ziaren kawy oraz wody, opróżnianie pojemnika na odpadki czy tacki ociekowej - wszystkie te elementy są bezpośrednio dostępne.

Ekspres pozostaje zawsze czysty dzięki funkcji automatycznego czyszczenia i usuwania kamienia

Firma Saeco zaprojektowała ten ekspres w taki sposób, aby obieg kawy był automatycznie czyszczony po włączeniu lub wyłączeniu urządzenia. Zapewnia to doskonały, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność ekspresu do kawy. Urządzenie nie tylko sygnalizuje konieczność usunięcia kamienia - proces rozpoczyna się automatycznie, a na ekranie wyświetlane są proste komunikaty, gdy wymagana jest interwencja użytkownika. Usuwanie kamienia nigdy nie było tak proste!

Łatwe czyszczenie dzięki wyjmowanemu blokowi zaparzającemu

System parzenia, wynalazek firmy Saeco, to serce naszych ekspresów do kawy, które zapewnia ich automatyczne działanie. W zależności od modelu blok zaparzający jest łatwo dostępny z przodu lub z boku urządzenia. W celu zapewnienia maksymalnej higieny można go bez problemu wyjąć i łatwo wyczyścić, opłukując pod bieżącą wodą.

Ciesz się smakiem espresso bez ograniczeń

(placeholder)
(placeholder)